Książka „Blogerzy na zdrowe święta”

On 15 grudnia 2012 by a dupa rośnie

Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w tym projekcie. Teraz, kiedy patrzę na swoją półkę z książkami, widzę JĄ. Książkę, w której znajduje się moje nazwisko, ha!

Dla początkującego kucharza amatora jest to mega wyróżnienie i jestem cholernie szczęśliwa, że się na to wszystko zgodziłam.

Nie zarobiłam na tym wielkich kokosów, co niestety dla wszystkich okazało się być niezrozumiałe… ‚No bo jak to tak, za taką kasę dać się tak sprzedać?’ – słyszałam. Niestety nie wszyscy rozumieją, że wszystko musi być robione dla forsy… .

Nie żałuję, ponieważ książka okazała się być naprawdę fajnie wydana. Jest w twardej okładce, znajduje się w niej 50 sprawdzonych przepisów, które zostały zrobione przez blogerki kulinarne (Dietetycznie siostro!, Dietetyczne fanaberie, QuchniaWege, Kuchnia Bazylii, Feed me better, Madame Edith, Wolna Kuchnia, Jadłonomia i Pyszna Kuchnia).

Jeśli chcielibyście uczynić mi tą przyjemność i ją sobie zakupić, link do sprzedaży znajduje się TUTAJ.

książka blogerzy 1

książka blogerzy 2

książka blogerzy 3

książka blogerzy 4

książka blogerzy 5

książka blogerzy 6

książka blogerzy 7

książka blogerzy 8

książka blogerzy 9

4 komentarze to “Książka „Blogerzy na zdrowe święta””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Dz. U 1994 nr 24 poz.83
  • Kategorie