Cafe Atmosphera

cafe atmosphera 2

Przesympatyczna kawiarnia w centrum Torunia.

Trafiłyśmy tam z Sylwią-Pożeraczką zupełnym przypadkiem- kupując zioła na rynku, zaczęło padać i polecono nam to miejsce, żeby się tam schować. Wpadłyśmy tam lekko zmoczone, a w środku…. jejku jaki klimat!!!! I do tego ten cudowny zapach świeżo parzonej kawy… . Już miałyśmy tam usiąść, kiedy Tomek zadzwonił, żebym po niego podjechała na uczelnię;-/ No nic, Sylwia została, a ja podrałowałam po Tomiego… . Wróciliśmy, a Sylwia, rozłożona na kanapie, delektowała się piernikową kawą. W powietrzu unosiła się delikatna woń piernika, więc postanowiliśmy zamówić to samo… . Kawa była idealna!!! Rozgrzała i troszku nas obudziła (jednak ponad 4 godziny jazdy samochodem daję się we znaki;-/ Chwilę potem wyszło słońce… .

Troszku żałuję, że nie mogliśmy dłużej tam posiedzieć, bo menu było naprawdę imponujące. Oprócz tradycyjnych kaw, można zamówić smakowe oraz aromatyzowane kawy, czyli dla każdego coś dobrego:-) Ponadto, jest mega duży wybór herbat oraz deserów.

Kawiarnia bardzo nam się spodobała i z pewnością podjedziemy tam jeszcze raz!!

cafe atmosphera 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Lody śmietankowe

   Już od jakiegoś czasu marzyła mi się porządna maszynka do lodów. Nawet...

  • Panzerotti

   Przepis na wytrawne pączki pochodzi z książki ‚Krój, gotuj, wow!’ wydawnictwa Insignis-...

  • Holland- Drive

   Niesamowicie rozgrzewająca kawa, która jest idealna na te deszczowe, majowe dni. Zawiera...

 • Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Dz. U 1994 nr 24 poz.83
 • Kategorie