Yoogurteria

Yoogurteria– Gdańsk, ul. Długa 70/71/1

yoogurteria (3)

To sympatyczne miejsce zauważyliśmy będąc już ostatnim razem w Gdańsku. Byliśmy wówczas ciut przejedzeni i dlatego tam nie zaszliśmy. Teraz, kiedy przechodziliśmy obok Yoogurterii, byliśmy również z pełnymi brzuchami (i dużymi dupami:). Po dłuższej naradzie, postanowiliśmy jednak zajrzeć do środka. Na coś małego.

Lokal jest niewielki, z kilkoma stolikami, ale non stop przewija się przez niego tabun ludzi! Przychodzą generalnie po jedną rzecz: lody na wagę. Dosłownie! Tankujesz zile chcesz do kubeczka, a później dodajesz sobie różne skłądniki: od świeżych owoców po ciasteczka Oreo i chemiczne żelki. Tyle ile sobie naładujesz, za tyle zapłacisz.

Nie mieliśmy sił, żeby pakować w siebie lody, więc wybraliśmy coś mniej drastycznego (tak nam się przynajmniej wydawało:-)- jogurtowe smoothies na bazie soków owocowych. Ja zamówiłam o smaku mango, a Tomi bananowo-truskawkowe. Otrzymaliśmy tym sposobem niezłego orzeźwiającego kopniaka!

p.s. byliśmy jeszcze bardziej pełni po wizycie w Yoogurterii niż przed.

p.s.2. nie żałowaliśmy tego;p

yoogurteria (5)

yoogurteria (1)

yoogurteria (4)

yoogurteria (6)

yoogurteria (2)

2 komentarze to “Yoogurteria”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Dz. U 1994 nr 24 poz.83
  • Kategorie