Warsztaty w ‚Krainie Słodkości’

10.04.13

kraina słodkości- próbne (29)

Jakiś czas temu otrzymałam od pani Pauliny Ślęczkowskiej, właścicielki Krainy Słodkości, zaproszenie na słodkie warsztaty. Spotkanie miało miejsce 10 kwietnia i szczerze powiem, miałam adrenalinkę ciut podniesioną. Widziałam już wcześniej jak się takie cuda robi, ale nigdy nie przypuszczałam, że zwykły szary człowiek jest w stanie zrobić coś podobnego! Nie wiedziałam kompletnie co to będzie i jak ja sobie z tym poradzę… .

Okazało się jednak, że dawno tak dobrze się nie bawiłam!!! Nie mam jakiegoś tam zmysłu super hiper artystycznego, ale wydaje mi się, że jak na pierwszy raz poszło mi całkiem nieźle:-)

Na samym początku pani Paulina przygotowała karmel, dodała do niego kilka odpowiednich składników oraz aromat- wybrałam jogurtowo- porzeczkowy. Miałam dla siebie aż półtora kilograma masy do bawienia się:-)

Najpierw trzeba było odpowiednio wyrobić i lekko przestudzić masę za pomocą mat, a potem już ograniczała mnie tylko moja wyobraźnia. Zerkając na gotowe produkty  w sklepie, próbowałam zrobić coś podobnego. I moim skromnym zdaniem, wyszły prawie idealne!

Narobiłam mnóstwo słodkości na patyku, które mogłam zabrać do domu. Część z nich rozdałam znajomym, ale kilka mi zostało. A tej różyczki, to chyba nigdy nie zjem:-)

Jeśli mieszkacie w Zielonej Górze lub okolicach, gorąco Was namawiam na tego typu warsztaty.

Podobają się Wam moje lizaki?;p

kraina słodkości- próbne (26)

kraina słodkości- próbne (23)

kraina słodkości- próbne (22)

kraina słodkości- próbne (14)

kraina słodkości- próbne (8)

One Response to “Warsztaty w ‚Krainie Słodkości’”

  • De Viator

    Myślę, że warto tu dodać, że Kraina Słodkości produkuje również cukierki słodzone stewią. Dla osób dbających o linię czy też zmagających się z cukrzycą jest to idealna propozycja ponieważ stewia jest ok. 200 razy słodsza od cukru a nie zawiera żadnych kalorii. Nie będę się rozpisywał o zaletach stewii bo z łatwością można znaleźć informacje o niej w internecie.
    Osoby spoza Zielonej Góry (tak jak ja) nie są na straconej pozycji ponieważ panie z Krainy Słodkości obsługują również sprzedaż wysyłkową, z której nie omieszkałem skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Dz. U 1994 nr 24 poz.83
  • Kategorie