Współpraca

Mój blog został założony w lutym 2011 roku. Przepisy, które się na nim znajdują są sprawdzone i przetestowane na rodzinie i znajomych. Posty staram się publikować systematycznie. Wszystkie zdjęcia, które znajdują się na blogu są zrobione przeze mnie, a jeśli pomysł na danie nie jest autorski, zawsze podaję źródło inspiracji.

Do tej pory zamieściłam ok. 360 przepisów, zarówno na słodkie jak i na wytrawne potrawy.

Bardzo lubię nowe wyzwania i dlatego też od czasu do czasu zgadzam się na współpracę z serwisami kulinarnymi, wydawnictwami oraz firmami.

Z dużą przyjemnością zrecenzuję książkę lub czasopismo kulinarne (TUTAJ). Mogę też przygotować wpis sponsorowany, napisać artykuł o tematyce okołokulinarnej (TUTAJ) lub przeprowadzić konkurs dla moich czytelników (TUTAJ). Chętnie podejmę również współpracę w przetestowaniu sprzętu AGD (TUTAJ) lub drobnego kuchennego gadżetu. Mogę również opublikować recenzję danej restauracji i sklepu (TUTAJ) oraz przygotować sesję fotograficzną zarówno lokalu jak i menu (TUTAJ).

Wszystkie propozycje współpracy rozpatruję indywidualnie i przede wszystkim bardzo ostrożnie je wybieram. Nie chciałabym, aby mój blog kojarzony był przede wszystkim z postami sponsorowanymi lub konkursami.

Pragnę podkreślić, że jestem przeciwna testowaniu półproduktów oraz polecaniu danego sprzętu, do którego nie będę przekonana. Recenzje, których się podejmuję są rzetelne i jeśli coś mi się nie podoba- napiszę o tym.  Jestem osobą odpowiedzialną, zawsze dotrzymuję uzgodnionych terminów.

Nie interesuje mnie zamieszczenie reklamy na swojej stronie, a tym bardziej tych za ‚klikanie- zarabianie’.

Jestem otwarta na sugestie i propozycje z Państwa strony. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt: aduparosnie@gmail.com.

Dziękuję.

Współpracowałam/współpracuję z:

Kasia Sadłowska

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Dz. U 1994 nr 24 poz.83
  • Kategorie