Piknik kulinarny BlogerChef’a

piknik kulinarny blogerchefa (16)

Z samego rana podrałowałyśmy na śniadanie, a chwilę potem udałyśmy się na piknik. Tuż za hotelem czekał ogromny namiot z wieloma stoiskami, przy których miały odbywać się poszczególne kulinarne pokazy.

piknik kulinarny blogerchefa (8)

piknik kulinarny blogerchefa (2)

Zostałam oczarowana rewelacyjną terriną z grillowanymi warzywami, którą przygotował szef kuchni Jerzy Pasikowski. Terrina była genialna w smaku! Muszę ją sama przygotować w domowym zaciszu.

piknik kulinarny blogerchefa (14)

piknik kulinarny blogerchefa (1)

Miałam tez okazję spróbować świetnego piwa, nowości na naszym rynku- Amber z kwiatami czarnego bzu. Trzeba się spieszyć z jego kupnem, bo to piwo sezonowe. Zimne piwo idealnie pasowało tego dania, bo było meeega gorąco (szczególnie pod namiotem:-).

piknik kulinarny blogerchefa (13)

Kolejnym stanowiskiem, które ogromnie przypadło nam do gustu to stoisko z lodami…Przepraszam…miało być… z lodowymi dziełami sztuki- patiserka.pl. Tak pięknych lodów dawno nie widziałam! Lody na patyku to było nic innego jak zmrożone owoce. Niby proste, a jakie wykwintne! Były też ‚typowe’ lody, czyli z cukrem i czekoladą. Oczy cieszyły się od samego patrzenia, a kubki smakowe oszalały!

piknik kulinarny blogerchefa (4)

piknik kulinarny blogerchefa (3)

piknik kulinarny blogerchefa (5)

Często zachodziłyśmy także do naszego najulubieńszego miejsca z rewelacyjną kawą Kimbo Delonghi. Długo będę pamiętać jej smak! Trzeba sobie taką sprawić do domu!

piknik kulinarny blogerchefa (6)

Po pysznych degustacjach trafiłam na warsztaty wypieków Piotra Chylareckiego. Przygotowywaliśmy suflety czekoladowe z żółtek w kartonie (sic!). Koniec końców wyszły bardzo pyszne, ale wolę jajka w tradycyjnych kształtach, hihi.

piknik kulinarny blogerchefa (9)

piknik kulinarny blogerchefa (11)

piknik kulinarny blogerchefa (17)

piknik kulinarny blogerchefa (10)

piknik kulinarny blogerchefa (12)

Ogromnie się cieszę, że mogłam uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie. Poznałam sporo osób, które do tej pory znałam tylko z internetów. Pełen szacunek dla organizatorów za tak wspaniałe przygotowanie dwóch smacznych dni.

I choć hotelowe jedzenie chcę wymazać z pamięci, to cała reszta wyszła przewspaniale i długo jeszcze będę wspominać ten wyjazd!

Więcej zdjęć z pikniku znajdziecie na FB.

piknik kulinarny blogerchefa (15)

sponsorzy blogerchefa

 

Trackbacks & Pings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Bajan na ciepło

   Ostatnio wpadł do nas kumpel na transmisję meczu. Z siatką pełną bananów. Ledwo...

  • Pączki idealne

   Jeju, co to u nas się wczoraj działo…. Nasza kuchnia nie przypominała...

  • Gulasz wołowy z cukinią

   Chodził za mną ostatnio gulasz. Dawno nie robiłam nic podobnego i tak...

 • Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Dz. U 1994 nr 24 poz.83
 • Kategorie