Burger House

 Burger House– Zielona Góra, ul. Kazimierza Wielkiego 6/1

burger house (1)

Nie ukrywajmy tego. Na hasło: ‚hamburger’ wyobrażacie sobie nadmuchaną bułkę, ociekający tłuszczem kotlet, plaster chemicznego sera z folii i zwiędłą sałatę.

A gdybym Wam powiedziała, że ‚hamburger’ nabrał zupełnie nowego znaczenia w naszym przepięknym mieście??

Daniel z Agatą postanowili otworzyć u nas knajpkę bazującą na lokalnych produktach. W myśl idei slow food tworzą przepyszne burgery na miarę gwiazdki Michelin. Serio!

Pszenne bułki wypiekane są wg autorskiej receptury w jednej z zielonogórskich piekarń. Bułki zawierają same naturalne składniki, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Mięcho- pierwsza klasa! Warzywa- super chrupkie, dopiero wyciągnięte z ziemi:-) No takie jedzenie to ja rozumiem!!!

burger house (14)

Kiedy zostaniecie sam na sam z hamburgerem, możecie się lekko przerazić. Jest taaaaaki duży! Wydaje Wam się, że nie dacie rady go zjeść, ale jest tak pyszny, że nawet ja wchłaniam go bez zastanowienia:-) Wypróbowaliśmy już kilka smaków i najbardziej smakuje nam: BBQ Bacon, Egg, Blue Cheese Burger. Niebo w gębie!

burger house (8)

burger house (9)

burger house (10)

Do każdego zestawu dołączone są frytki (mrożone), ale za dopłatą 3 zł można zamówić chrupiące krążki cebulowe. Moim zdaniem lepiej zainwestować w krążki:-)

Sam lokal jest bardzo przyjemny i non stop zapełniony gośćmi (to chyba o czymś świadczy?:-). Na obiadek wpadają do nich od czasu do czasu zawodnicy Zastalu, a oni najlepiej wiedzą co można jeść:-)  Agata i Daniel są bardzo sympatyczni, zawsze zagadają i zapytają czy smakowało. Mają bardzo dobry kontakt z gośćmi i życzymy im z całego serca powodzenia!!!!

p.s. I żeby nie było tak za różowo…:-)- W lokalu nie można płacić kartą. I byłoby milutko, gdyby w trakcie zamawiania posiłku, klient był o tym fakcie poinformowany, bo się może lekko zdziwić przy płaceniu.

Resztę zdjęć z lokalu znajdziecie na profilu FB.

burger house (12)

burger house (13)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Wszystkie zdjęcia i teksty zamieszczane na tym blogu są mojego autorstwa. Nie zgadzam się na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody. Dz. U 1994 nr 24 poz.83
  • Kategorie